SKU: DRM9966
£28.74
In stock
In stock (0 available)
| Brand | Apec |
|---|---|
| Product type | Brake Drum |
| Model | YARIS |
| Function | Brake Drum |
| Manufacturer | TOYOTA |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Holes: | 4 |
| Total Br. Drum Height | 57 mm |
| Br. Drum outer diameter | 242 mm |
| Inner Brake Drum Height | 45 mm |
| Additional Information 2 | without wheel bearing |
| Inner Brake Drum Diameter | 203 mm |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
Reviews
There are no reviews yet.