SKU: ADN143157
£155.66
In stock
In stock (0 available)
| Brand | Blue Print |
|---|---|
| EAN | 5050063066944 |
| Product type | Brake Disc Rotor |
| Surface | Coated |
| Function | Brake Disc |
| Machining: | High-carbon |
| Thickness | 49 mm |
| Rotor Style | internally vented |
| Outer Diameter | 320 mm |
| Brake Disc Type | internally vented |
| Rim Hole Number | 5 -Hole |
| Minimum thickness | 32 mm |
| Centering Diameter | 68 mm |
| Brake Disc Thickness | 34 mm |
| Number of mounting bores: | 1 |
| Bolt Hole Circle Diameter | 114 mm |
| Placement on Vehicle | Front Axle |
Reviews
There are no reviews yet.