SKU: ADT34719
£135.14
In stock
In stock (0 available)
| Brand | Blue Print |
|---|---|
| EAN | 5050063015638 |
| Product type | Brake Drum |
| Width | 65 mm |
| Function | Brake Drum |
| Thickness | 76 mm |
| Unit Quantity | 1 |
| Inner Diameter | 295 mm |
| Outer Diameter | 345 mm |
| Rim Hole Number | 6 -Hole |
| Centering Diameter | 108 mm |
| Max.skimmed drum measure | 297 mm |
| Number of mounting bores: | 2 |
| Bolt Hole Circle Diameter | 140 mm |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
| Key Compatible Vehicles | Toyota |
| Make | Range | Model | Variant | Years | Fuel | Body | Drive | Engine |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota | Hilux | HI-Luxury HL3 D-4D 4x4 Double Cab | 4x4 D-4D DCP | 2007–2009 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury HL3 D-4D 4x4 Double Cab | 4x4 D-4D D/C | 2007–2009 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury HL3 D-4D 4x4 Double Cab | HL3 4x4 D-4D DCB | 2009–2009 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury HL3 D-4D 4x4 Double Cab Auto | HL3 4x4 D-4D DCB | 2005–2010 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury HL3 D-4D 4x4 Double Cab Auto | 4x4 D-4D D/C | 2007–2009 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury HL3 D-4D 4x4 Double Cab Auto | HL3 4x4 D-4D DCB | 2009–2010 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury Invincible 200 D-4D 4x4 Double Cab | Invincible D-4D DCP | 2008–2009 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 145KW 194HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury Invincible 200 D-4D 4x4 Double Cab | Invincible D-4D DCP | 2008–2009 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 145KW 194HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury Invincible D-4D 4x4 Double Cab | Invincible 4x4 D-4D DCB | 2009–2010 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury Invincible D-4D 4x4 Double Cab | Invincible 4x4 D-4D DCB | 2010–2012 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury Invincible D-4D 4x4 Double Cab | Invincible 4x4 D-4D DCB | 2011–2014 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury Invincible D-4D 4x4 Double Cab Auto | Invincible 4x4 D-4D DCB | 2009–2009 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury Invincible D-4D 4x4 Double Cab Auto | Invincible 4x4 D-4D DCB | 2010–2012 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury Invincible D-4D 4x4 Double Cab Auto | Invincible 4x4 D-4D DCB | 2011–2015 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury Invincible D-4D 4x4 Double Cab Auto | Invincible 4x4 D-4D DCB | 2013–2016 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury Invincible D-4D Auto | 4x4 D-4D D/C Invincible | 2006–2009 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury Limited Edition D-4D 4x4 Double Cab | D-4D Limited Edition 4x4 DCB | 2009–2009 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HI-Luxury Limited Edition D-4D 4x4 Double Cab Auto | D-4D Limited Edition 4x4 DCB | 2009–2009 | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
| Toyota | Hilux | HILux Invincable D-4D 4x4 DCB A | Invincible 4x4 D-4D DCB | 2009–… | Diesel | Pick Up | 4x4 | 2982cc 126KW 169HP |
Reviews
There are no reviews yet.