
SKU: 10497459
£59.03
In stock
In stock (0 available)
| Brand | Apec Blue |
|---|---|
| Product type | Brake Disc Rotor |
| Height | 35 mm |
| Function | Brake Disc |
| Rotor Style | Vented |
| Unit Quantity | 1 |
| Outer Diameter | 294 mm |
| Brake Disc Type | Vented |
| Number of Holes: | 5 |
| Extra Description | Apec Blue |
| Centering Diameter | 71 mm |
| Brake Disc Thickness | 22 mm |
| Bolt Hole Circle Diameter | 108 mm |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
Reviews
There are no reviews yet.