SKU: ADM543137
£104.10
In stock
In stock (0 available)
| Brand | Blue Print |
|---|---|
| Product type | Brake Disc Rotor |
| Surface | Coated |
| Function | Brake Disc |
| Thickness | 52 mm |
| Rotor Style | internally vented |
| Unit Quantity | 1 |
| Outer Diameter | 320 mm |
| Brake Disc Type | internally vented |
| Rim Hole Number | 5 -Hole |
| Minimum thickness | 26 mm |
| Centering Diameter | 68 mm |
| Brake Disc Thickness | 28 mm |
| Number of mounting bores: | 1 |
| Bolt Hole Circle Diameter | 114 mm |
| Placement on Vehicle | Front Axle |
| Make | Range | Model | Variant | Years | Fuel | Body | Drive | Engine |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazda | CX-5 | CX-5 GT Sport D 4x4 | D GT Sport | 2020–2020 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 135KW 181HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 GT Sport D 4x4 | D GT Sport | 2021–2021 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 135KW 181HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 GT Sport D 4x4 Auto | D GT Sport | 2020–2021 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 135KW 181HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 GT Sport D 4x4 Auto | D GT Sport | 2021–2022 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 135KW 181HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 GT Sport Nav+ D 4x4 Auto | D GT Sport Nav Plus | 2019–2021 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 135KW 181HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L D | D SE-L | 2021–2021 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 147HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L D Auto | D SE-L | 2020–2021 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 147HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L D Auto | D SE-L | 2021–2021 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 147HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L D Nav | D SE-L Nav | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L Nav D | D SE-L Nav | 2017–2018 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L Nav D 4x4 | D SE-L Nav 4WD | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L Nav D 4x4 Auto | D SE-L Nav 4WD | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L Nav D 4x4 Auto | D SE-L Nav 4WD | 2017–2018 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L Nav D Auto | D SE-L Nav | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L Nav+ D | D SE-L Nav Plus | 2018–2020 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 147HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L Nav+ D Auto | D SE-L Nav Plus | 2018–2021 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 147HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport D | D Sport | 2021–2022 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 147HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport D 4x4 | D Sport | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 129KW 173HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport D 4x4 | D Sport | 2020–2021 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 135KW 181HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport D 4x4 Auto | D Sport | 2020–2021 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 135KW 181HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport D 4x4 Auto | D Sport | 2021–2022 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 135KW 181HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport D Auto | D Sport | 2021–2021 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 135KW 181HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport D Auto | D Sport | 2021–2022 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 147HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport Nav D | D Sport Nav | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport Nav D 4x4 | D Sport Nav 4WD | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 129KW 172HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport Nav D 4x4 Auto | D Sport Nav 4WD | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 129KW 173HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport Nav D 4x4 Auto | D Sport Nav 4WD | 2017–2018 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 129KW 173HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport Nav+ D 4x4 | D Sport Nav Plus | 2018–2020 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 135KW 181HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport Nav+ D Auto | D Sport Nav Plus | 2018–2021 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 147HP |
Reviews
There are no reviews yet.