SKU: ADT343213
£76.63
In stock
In stock (5 available)
| Brand | Blue Print |
|---|---|
| Product type | Brake Disc Rotor |
| Surface | Coated |
| Function | Brake Disc |
| Thickness | 81 mm |
| Rotor Style | Solid |
| Unit Quantity | 2 |
| Outer Diameter | 240 mm |
| Brake Disc Type | solid |
| Rim Hole Number | 4 -Hole |
| Minimum thickness | 8 mm |
| Centering Diameter | 39.9 mm |
| Brake Disc Thickness | 9 mm |
| Bolt Hole Circle Diameter | 100 mm |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
Reviews
There are no reviews yet.