SKU: 0986494732
£27.27
In stock
In stock (5 available)
| Brand | Bosch |
|---|---|
| EAN | 4047026066234 |
| Product type | Brake Pad Set, disc brake |
| Width | 104.5 mm |
| Height | 43 mm |
| Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Material | Low-Metallic |
| Thickness | 13.7 mm |
| WVA Number | 25540 |
| Unit Quantity | 1 |
| Inspection Tag | ECE-R90 |
| Wear Warning Contact | with acoustic wear warning |
| Additional Information 2 | with anti-squeak plate, with mounting manual |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
| Key Compatible Vehicles | Mazda |
| Make | Range | Model | Variant | Years | Fuel | Body | Drive | Engine |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L D | D SE-L | 2012–2016 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L D 4x4 | D SE-L | 2012–2015 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L D 4x4 Auto | D SE-L | 2013–2015 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L D Auto | D SE-L | 2012–2016 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L D Nav | D SE-L Nav | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L Luxury D | D SE-L Lux | 2013–2015 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L Nav D 4x4 | D SE-L Nav 4WD | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L Nav D 4x4 Auto | D SE-L Nav 4WD | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 SE-L Nav D Auto | D SE-L Nav | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport D | D Sport | 2012–2015 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport D 4x4 | D Sport | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 129KW 173HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport D 4x4 Auto | D Sport | 2012–2015 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 129KW 173HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport Nav D | D Sport Nav | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x2 | 2191cc 110KW 148HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport Nav D 4x4 | D Sport Nav 4WD | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 129KW 172HP |
| Mazda | CX-5 | CX-5 Sport Nav D 4x4 Auto | D Sport Nav 4WD | 2012–2017 | Diesel | SUV | 4x4 | 2191cc 129KW 173HP |
Reviews
There are no reviews yet.