SKU: 09.C711.21
£168.13
In stock
In stock (5 available)
| Brand | Brembo |
|---|---|
| EAN | 08020584317662 |
| Product type | Brake Disc Rotor |
| Height | 45 mm |
| Surface | Coated |
| Function | Brake Disc |
| Rotor Style | perforated/vented |
| Unit Quantity | 1 |
| Outer Diameter | 315 mm |
| Brake Disc Type | perforated/vented |
| Number of Holes: | 5 |
| Extra Description | PRIME LINE - UV Coated |
| Minimum thickness | 20 mm |
| Centering Diameter | 71 mm |
| Brake Disc Thickness | 23 mm |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
Reviews
There are no reviews yet.