SKU: 13944184
£275.10
In stock
In stock (5 available)
| Brand | Brembo |
|---|---|
| Product type | Brake Disc Rotor |
| Height | 69 mm |
| Function | Brake Disc |
| Rotor Style | Solid |
| Unit Quantity | 1 |
| Outer Diameter | 244 mm |
| Brake Disc Type | solid |
| Number of Holes: | 4 |
| Extra Description | PRIME LINE - With Bearing Kit |
| Minimum thickness | 7 mm |
| Centering Diameter | 30 mm |
| Brake Disc Thickness | 9 mm |
| Additional Information 2 | with ABS sensor ring, with bolts/screws, with wheel bearing kit |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
Reviews
There are no reviews yet.