SKU: NBD5795
£93.46
Out of stock
Out of stock
Add to wishlistAdd to compare| Brand | NAPA |
|---|---|
| Product type | Brake Disc Rotor |
| Height | 71 mm |
| Function | Brake Disc |
| Rotor Style | Solid |
| Unit Quantity | 1 |
| Inspection Tag | 90R-02C01275/30201 |
| Outer Diameter | 302 mm |
| Brake Disc Type | solid |
| Number of Holes: | 5 |
| Centering Diameter | 69 mm |
| Brake Disc Thickness | 11 mm |
| Bolt Hole Circle Diameter | 114 mm |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
| Key Compatible Vehicles | Hyundai |
| Make | Range | Model | Variant | Years | Fuel | Body | Drive | Engine |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe GSi CRTD 2WD | CRTD GSI 7STR | 2006–2006 | Diesel | SUV | 4x2 | 2188cc 110KW 147HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe GSi CRTD 2WD | CRTD GSI 5STR | 2006–2007 | Diesel | SUV | 4x2 | 2188cc 110KW 147HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe GSi CRTD 2WD Auto | CRTD GSI 5STR | 2006–2006 | Diesel | SUV | 4x2 | 2188cc 110KW 147HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe GSi CRTD 2WD Auto | CRTD GSI 7STR | 2006–2006 | Diesel | SUV | 4x2 | 2188cc 110KW 147HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe Premium CRDi | CRDI Premium | 2009–2012 | Diesel | SUV | 4x4 | 2199cc 145KW 194HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe Premium CRDi | CRDI Premium | 2009–2012 | Diesel | SUV | 4x4 | 2199cc 145KW 194HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe Premium CRDi Auto | CRDI Premium | 2009–2012 | Diesel | SUV | 4x4 | 2199cc 145KW 194HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe Premium CRDi Auto | CRDI Premium | 2009–2012 | Diesel | SUV | 4x4 | 2199cc 145KW 194HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe Premium CRDi Auto | CRDI Premium | 2011–2012 | Diesel | SUV | 4x4 | 2199cc 145KW 194HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe Premium CRDi Auto | CRDI Premium | 2011–2013 | Diesel | SUV | 4x4 | 2199cc 145KW 194HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe Style CRDi | CRDI Style | 2009–2012 | Diesel | SUV | 4x4 | 2199cc 145KW 194HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe Style CRDi | CRDI Style | 2010–2012 | Diesel | SUV | 4x4 | 2199cc 145KW 194HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe Style CRDi | CRDI Style | 2011–2013 | Diesel | SUV | 4x4 | 2199cc 145KW 194HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe Style CRDi Auto | CRDI Style | 2009–2012 | Diesel | SUV | 4x4 | 2199cc 145KW 194HP |
| Hyundai | Santa Fe | Santa Fe Style CRDi Auto | CRDI Style | 2011–2013 | Diesel | SUV | 4x4 | 2199cc 145KW 194HP |
Reviews
There are no reviews yet.