SKU: NBH1008
£137.38
In stock
In stock (0 available)
| Brand | NAPA |
|---|---|
| Product type | Brake Drum |
| Function | Brake Drum |
| Unit Quantity | 1 |
| Total Br. Drum Height | 92 mm |
| Inner Brake Drum Height | 52 mm |
| Inner Brake Drum Diameter | 228 mm |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
| Make | Range | Model | Variant | Years | Fuel | Body | Drive | Engine |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dacia | Duster | Duster Access 4x2 | Access | 2015–2016 | Petrol | SUV | 4x2 | 1598cc 84KW 115HP |
| Dacia | Duster | Duster Expression TCE 4x2 | Expression TCE | 2024–… | Petrol | SUV | 4X2 | 1199cc 96KW 128HP |
| Dacia | Duster | Duster Expression TCE 4x4 | Expression TCE | 2024–… | Petrol | SUV | 4X4 | 1199cc 96KW 130HP |
| Dacia | Duster | Duster Extreme TCE 4x2 | Extreme TCE | 2024–… | Petrol | SUV | 4X2 | 1199cc 96KW 128HP |
| Dacia | Duster | Duster Extreme TCE 4x4 | Extreme TCE | 2024–… | Petrol | SUV | 4X4 | 1199cc 96KW 128HP |
| Dacia | Duster | Duster Journey TCE 4x2 | Journey TCE | 2024–… | Petrol | SUV | 4X2 | 1199cc 96KW 128HP |
| Dacia | Duster | Duster Journey TCE 4x4 | Journey TCE | 2024–… | Petrol | SUV | 4X4 | 1199cc 96KW 130HP |
| Dacia | Duster | Duster Laureate TCe 4x2 | Laureate TCE | 2016–2018 | Petrol | SUV | 4x2 | 1197cc 92KW 125HP |
| Dacia | Duster | Duster Laureate TCe 4x4 | Laureate TCE | 2016–2019 | Petrol | SUV | 4x4 | 1197cc 92KW 125HP |
| Dacia | Duster | Duster Nav+ TCe 4x2 | Nav Plus TCE | 2018–2018 | Petrol | SUV | 4x2 | 1197cc 92KW 125HP |
| Dacia | Duster | Duster Nav+ TCe 4x4 | Nav Plus TCE | 2018–2018 | Petrol | SUV | 4x4 | 1197cc 92KW 125HP |
| Dacia | Duster | Duster Prestige TCe 4x2 | Prestige TCE | 2016–2018 | Petrol | SUV | 4x2 | 1197cc 92KW 125HP |
| Dacia | Duster | Duster Prestige TCE 4x4 | Prestige TCE | 2016–2018 | Petrol | SUV | 4x4 | 1197cc 92KW 125HP |
| Dacia | Duster | Duster SE Summit TCe 4x2 | SE Summit TCE | 2017–2018 | Petrol | SUV | 4x2 | 1197cc 92KW 125HP |
| Dacia | Duster | Duster SE Summit TCe 4x4 | SE Summit TCE | 2017–2018 | Petrol | SUV | 4x4 | 1197cc 92KW 125HP |
| Dacia | Duster | Duster Techroad Blue dCi 4x2 | TechRoad DCI | 2019–2020 | Diesel | SUV | 4x2 | 1461cc 85KW 114HP |
Reviews
There are no reviews yet.