SKU: NBD5698
£83.65
In stock
In stock (5 available)
| Brand | NAPA |
|---|---|
| Product type | Brake Disc Rotor |
| Height | 35 mm |
| Function | Brake Disc |
| Machining: | High-carbon |
| Rotor Style | Vented |
| Unit Quantity | 1 |
| Outer Diameter | 294 mm |
| Brake Disc Type | Vented |
| Number of Holes: | 5 |
| Centering Diameter | 71 mm |
| Brake Disc Thickness | 22 mm |
| Bolt Hole Circle Diameter | 108 mm |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
Reviews
There are no reviews yet.