SKU: 2147152
£32.09
In stock
In stock (1 available)
| Brand | NK |
|---|---|
| Product type | Brake Shoe Set |
| Width | 32 mm |
| Acid number, mgKOH/g | 203.2 mm |
| Function | Brake Shoe Set |
| Net weight | 1.75 kg |
| Unit Quantity | 1 |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
| Key Compatible Vehicles | Smart |
| Make | Range | Model | Variant | Years | Fuel | Body | Drive | Engine |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| smart | fortwo | fortwo Brabus 74 Auto | Brabus (74bhp) | 2004–2007 | Petrol | Convertible | 4x2 | 698cc 55KW 73HP |
| smart | fortwo | fortwo Brabus 74 Auto | Brabus (74bhp) | 2004–2008 | Petrol | Coupe | 4x2 | 698cc 55KW 73HP |
| smart | fortwo | fortwo I-Move Auto | I-Move (61bhp) | 2004–2005 | Petrol | Convertible | 4x2 | 698cc 45KW 60HP |
| smart | fortwo | fortwo Nightrun Auto | Nightrun (74bhp) | 2004–2006 | Petrol | Coupe | 4x2 | 698cc 55KW 73HP |
| smart | fortwo | fortwo Passion 61 Auto | Passion Softouch (61bhp) | 2004–… | Petrol | Coupe | 4x2 | 698cc 45KW 60HP |
| smart | fortwo | fortwo Passion Pink Edition Auto | Pink Edition (61bhp) | 2005–2007 | Petrol | Coupe | 4x2 | 698cc 45KW 60HP |
| smart | fortwo | fortwo Passion SP-G Edn A | Passion Spring Edition | 2004–2006 | Petrol | Convertible | 4x2 | 698cc 45KW 60HP |
| smart | fortwo | fortwo Pulse 61 Auto | Pulse Softouch (61bhp) | 2004–2007 | Petrol | Convertible | 4x2 | 698cc 45KW 60HP |
| smart | fortwo | fortwo Pulse 61 Semi-Auto | Pulse Softip (61bhp) | 2004–2007 | Petrol | Coupe | 4x2 | 698cc 45KW 60HP |
| smart | fortwo | fortwo Pure 50 Auto | Pure Softouch (50bhp) | 2004–2007 | Petrol | Coupe | 4x2 | 698cc 37KW 49HP |
| smart | fortwo | fortwo Pure 50 Semi-Auto | Pure Softip (50bhp) | 2004–2004 | Petrol | Coupe | 4x2 | 698cc 37KW 49HP |
| smart | fortwo | fortwo Pure 61 Auto | Pure Softouch (61bhp) | 2004–2007 | Petrol | Convertible | 4x2 | 698cc 45KW 60HP |
| smart | fortwo | fortwo Pure 61 Semi-Auto | Pure Softip (61bhp) | 2004–2007 | Petrol | Convertible | 4x2 | 698cc 45KW 60HP |
| smart | fortwo | fortwo Red Edition Auto | Red Edition | 2006–2007 | Petrol | Convertible | 4x2 | 698cc 55KW 74HP |
| smart | fortwo | fortwo TrueStyle Semi-Auto | True EStyle (61bhp) | 2005–2007 | Petrol | Convertible | 4x2 | 698cc 45KW 60HP |
Reviews
There are no reviews yet.