SKU: 2136154
£126.35
In stock
In stock (5 available)
| Brand | NK |
|---|---|
| Product type | Brake Caliper |
| Function | Brake Caliper |
| Material | Aluminium |
| Net weight | 2.95 kg |
| Unit Quantity | 1 |
| Brake Disc Type | Vented |
| Piston Diameter | 60 mm |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston), Floating Caliper |
| Placement on Vehicle | Front Axle, Front Axle Right |
| Paired article numbers | 2136153 |
| for brake disc diameter | 314 mm |
| Manufacturer Restriction | ATE |
| for brake disc thickness | 28 mm |
Reviews
There are no reviews yet.