SKU: 3145157
£97.60
In stock
In stock (5 available)
| Brand | NK |
|---|---|
| Product type | Brake Caliper |
| Function | Brake Caliper |
| Material | Cast Iron |
| Net weight | 6.93 kg |
| Unit Quantity | 1 |
| Brake Disc Type | Vented |
| Piston Diameter | 45 mm |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (4 pistons), Fixed Caliper |
| Placement on Vehicle | Front Axle, Front Axle Left |
| Paired article numbers | 2145188 |
| for brake disc diameter | 319 mm |
| Manufacturer Restriction | SUMITOMO |
| for brake disc thickness | 22 mm |
Reviews
There are no reviews yet.