
SKU: 15063244
£205.18
In stock
In stock (0 available)
| Brand | Quinton Hazell |
|---|---|
| Product type | Brake Caliper |
| Function | Brake Caliper |
| Material | Aluminium |
| Unit Quantity | 1 |
| Piston Diameter | 38 mm |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Placement on Vehicle | Rear Axle Left |
| Paired article numbers | QBS9944 |
| Mounting bores distance | 130 mm |
| for brake disc thickness | 12 mm |
Reviews
There are no reviews yet.