
SKU: QBS8062
£56.91
In stock
In stock (5 available)
| Brand | Quinton Hazell |
|---|---|
| Product type | Brake Caliper |
| Function | Brake Caliper |
| Material | Grey Cast Iron |
| Unit Quantity | 1 |
| Piston Diameter | 57 mm |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Placement on Vehicle | Front Axle Right |
| Paired article numbers | QBS8061 |
| Mounting bores distance | 159 mm |
| for brake disc thickness | 21 mm |
Reviews
There are no reviews yet.