SKU: 6621846
£234.34
In stock
In stock (5 available)
| Brand | Shaftec |
|---|---|
| Product type | Brake Caliper |
| Function | Brake Caliper |
| Replaces | BC21642 |
| Brake System | BOSCH |
| Unit Quantity | 1 |
| Brake Disc Type | solid |
| Number of Poles | 4 -pin connector |
| Piston Diameter | 42 mm |
| Vehicle Equipment | for vehicles with electric parking brake |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| for brake disc diameter | 290 mm |
| for brake disc thickness | 12 mm |
Reviews
There are no reviews yet.