SKU: 9068054
£190.79
In stock
In stock (0 available)
| Brand | Shaftec |
|---|---|
| Product type | Brake Caliper |
| Function | Brake Caliper |
| Brake System | Sumitomo |
| Unit Quantity | 1 |
| Brake Disc Type | Vented |
| Piston Diameter | 48 mm |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (4 pistons) |
| Placement on Vehicle | Front Axle Left |
| for brake disc diameter | 338 mm |
| for brake disc thickness | 32 mm |
Reviews
There are no reviews yet.