
SKU: BDR541
£108.44
In stock
In stock (0 available)
| Brand | Quinton Hazell |
|---|---|
| Product type | Brake Drum |
| Function | Brake Drum |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Holes: | 4 |
| Total Br. Drum Height | 80 mm |
| Br. Drum outer diameter | 182 mm |
| Inner Brake Drum Diameter | 40 mm |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
Reviews
There are no reviews yet.