
SKU: BS921K1
£289.31
In stock
Only 5 left in stock
| Brand | Quinton Hazell |
|---|---|
| Product type | Brake Shoe Set |
| Width | 64 mm |
| Function | Brake Shoe Set |
| Adjustment | with automatic adjustment |
| Mounting Type | Pre-assembled |
| Unit Quantity | 1 |
| Piston Diameter | 21 mm |
| Additional Information | with wheel brake cylinder |
| Additional Information 2 | with mounting manual |
| Inner Brake Drum Diameter | 280 mm |
| Placement on Vehicle | Rear Axle |
Reviews
There are no reviews yet.